• RSS
  • Facebook
  • Twitter
29
Październik
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie bukmacherki – jednakże niezbyt miłe fakty są takie, iż straciłem niemałe pieniądze. Dopiero od roku wreszcie nie sponsoruję bukmacherów.
Co się stało? Cóż, generalnie uważam, iż niegdyś zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać większą liczbę spotkań. To oczywiście ma sporo sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają bardzo duże pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy tak grywają. A więc trzeba nieco zmienić swoją strategię gry – o wiele lepszym rozwiązaniem jest to, aby postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie w większości przypadków kwestia jest taka, iż w zasadzie stawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Uważam, że to bardzo korzystne, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w Polsce doświadczeni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się swoimi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak właśnie robią, bo jeśli się znają, to zasadniczo są bardzo pomocni. Chcę również nieco napisać o psychice – a więc w zasadzie czymś niesamowicie wskazanym jest to by nie sądzić, iż OK jest to by nieustannie grać. Należy zrobić sobie przerwy – są one wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.
źródło:
- http://www.dwdglaz.com.pl
- www.nautic.com.pl
- http://www.askme.com.pl
- seacsub.com.pl

Inne wpisy:

Categories: Sport

Comments are closed.