• RSS
  • Facebook
  • Twitter
15
Listopad
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany zmianami albo deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt okolic płciowych – medycyna estetyczna ma dla wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy i znacząco polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany również w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Efektem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut może usunąć wszystkie problemy, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Inne wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.